سنت نیوزی ها

۶ مطلب در آبان ۱۳۹۵ ثبت شده است

يكشنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۵، ۰۱:۰۴ ب.ظ

پوستر/ نایب الشهدا پیاده روی اربعین

به گزارش سنت نیوزی ها به نقل از وبلاگ چفیه های بهشتی، "پوستر نایب الشهدا پیاده روی اربعین" جهت دانلود و نشر بر روی این پایگاه قرار گرفت.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آبان ۹۵ ، ۱۳:۰۴
sonat news
جمعه, ۲۱ آبان ۱۳۹۵، ۰۶:۰۶ ب.ظ

تسخیر لانه جاسوسی مجازی آمریکا

سنت نیوزی ها  به نقل از وبلاگ تنویر؛

بسم الله القاسم الجبارین

رهبر انقلاب، در دیدار به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار فرمودند: "امروز می‌خواهم دو خطا را تصحیح کنم که توسط استکبار و بعضی آدم‌ها در داخل که یا وابسته‌اند یا از نفس‌افتاده، ترویج می‌شود؛ خطای اول اینکه تبلیغ می‌کنند جمله «هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید» از سر تعصب و جهالت است. خطای دیگر اینکه می گویند اگر با آمریکا سازش کنیم مشکلاتمان حل خواهد شد. (12/۰8/1395)

 

افتخار ما تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 37 سال قبل است؛ اما مهم تر از آن توجه به نفوذ بسیار گسترده شیطان بزرگ و استکبار جهانی در افکار و زندگی جوانان نسل سومی است که روزهای مبارزه تا پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی را با گوشت و پوست و خون خود لمس نکرده اند؛ مهم این است که امروز حرکات دشمن را با بصیرت تحت نظر داشته باشیم، وظیفه خود را بشناسیم و عمل کنیم چرا که هرگونه تعلل مساوی می شود با کشته شدن علی اکبر ها، قاسم ها و...

 

طرماح شاید تنها چند ساعت دیرتر به کربلا رسید اما شد خاسر دنیا و اخرت.

 

 


 

امروز هر جوان و نوجوان، مورد هجوم فرهنگی و اعتقادی دشمنان اسلام و مسلمین قرار دارد؛ چرا که استکبار جهانی با ابزار های هوشمندانه خود کاری کرده است که هر فرد برای او مثل کارمندان خبره و پر تلاش سفارت هایش در جهان اسلام عمل می کند و هر چه که وی بخواهد در اختیارش قرار می دهد. مثلا جنگ افزار اینترنتی صهیونیستی تلگرام که به مورد اعتماد ترین محیط در فضای مجازی برای بسیاری از مردم ایران در آمده است و همه حقایق و اطلاعات مردم جامعه ما را بدون صرف هیچ هزینه ای در اختیار شیطان بزرگ قرار می دهد.

 

باید یادآوری کنیم که دیتا سنتر اصلی شرکت قلعه ی دیجیتال(Digital Fortress) سرمایه گذار بد افزار تلگرام در شهر کینگ واشنگتن و منطقه تاکویلا در نزدیکی سیاتل در ایالت واشنگتن آمریکا قرار دارد، مرکزی فوق سری و امنیتی... آری امروز تلگرام، لانه جاسوسی استکبار جهانی در کشور ما گسترده تر و موثرتر از هر روز در حال فعالیت است.

 

مبارزه سیزده آبان 1359 همچنان ادامه دارد... اما این مبارزه با بی تفاوتی نسبت به فعالیت شبکه های مجازی صهیونیستی در ایران و این پا و آن پا کردن در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، آن هم پس از تاکید چهار ساله رهبر معظم انقلاب برای مسئولین مان سنخیتی ندارد... باید مراقب بود...

 

...این مبازره برای ما نیز در قالب رها نمودن داوطلبانه و آگاهانه شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی و اقبال بیشتر به تولید ملی مان رخ می نماید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ آبان ۹۵ ، ۱۸:۰۶
sonat news
يكشنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۵، ۱۱:۰۵ ب.ظ

دنیای بدون آمریکا

پوستر"دنیای بدون آمریکا" را در سنت نیوزی ها مشاهده نمایید.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آبان ۹۵ ، ۲۳:۰۵
sonat news
يكشنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۵، ۰۳:۳۰ ب.ظ

"حرفما" حامیان‌روشنگری در فضای مجازی ایران

به گزارش سنت نیوزی ها؛ به نقل از وبلاگ مطالبه گر؛

وَدَّ الَّذِینَ کَفَرُواْ لَوْ تَغْفُلُونَ عَنْ أَسْلِحَتِکُمْ وَأَمْتِعَتِکُمْ فَیَمِیلُونَ عَلَیْکُم مَّیْلَةً وَاحِدَةً...

کافران آرزو می ‏کنند که شما از جنگ‏ افزارها و ساز و برگ خود غافل شوید تا ناگهان بر شما یورش برند!

یکی از دستورات موکد قرآن لزوم هوشیاری مسلمانان در برابر دشمن است. طبق کلام پروردگار، دشمن مترّصد غفلت ماست و با طراحی نقشه های فراوان و صرف هزینه های هنگفت، به هر طریق ممکن، در جهت استحاله فرهنگی و تغییر باورها و عقاید ما در تلاش است. درست به همین علت طرح نفوذ و براندازی انقلاب اسلامی ایران پس از ناکامی از توسل به ابزارهای جنگی و فیزیکی در اتاق های فکر صهیونیستی-آمریکایی با "هدف قرار دادن فرهنگ اسلامی ایرانی" و بهره گیری از ابزار مدرن و رسانه ای، خصوصا در فضای مجازی کلید خورد.!

ما بر آن شدیم؛ تا با استعانت از خداوند متعال، و در سالروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، حضرت صاحب الزمان "عج الله تعالی فرجه" و تقارن آن با آزاد سازی خونین شهر، ضمن ادامه مسیر گذشته خود یعنی مطالبه گری در حوزه فضای مجازی، با تشکیل یک جنبش مردمی با عنوان "حامیان روشنگری در فضای مجازی ایران" (حرفما) سستی ها و کاستی های مدیران و دولتمردان در انجام امور محوله و یا خیانت های متاثر از نفوذ در بین دستگاه های دولتی و سازمان های اجرایی را منعکس کرده و با تاکید بر فرامین حضرت امام خامنه ای "مدظله العالی"که مطالبه گری را راهی برای نجات کشور دانستند، در فضای مجازی که "اهمیت را به اندازه ی انقلاب اسلامی " بر شمردند، با مطالبه حداکثری و امر به معروف و نهی از منکر انجام وظیفه کنیم .

ضمن اعلام بیعتی مجدد و مخلصانه با آرمان های شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی و بنیانگذار آن خمینی کبیر "سلام الله علیه" و ولی امر مسلمین امام خامنه ای " ارواحنا له الفداء" اذعان داریم؛ تا قطع دست عناصر بیگانه و مزدوران خود فروخته ی صهیونیستی از فضای مجازی کشورمان، با هدف روشنگری و احیای ارزش های اسلامی-انقلابی در راه مبارزه ای هوشمندانه، فعال و موثر در عرصه ی خطیر مطالبه گری، تا آخرین قطره ی خون ایستاده ایم

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آبان ۹۵ ، ۱۵:۳۰
sonat news
يكشنبه, ۹ آبان ۱۳۹۵، ۱۰:۱۱ ق.ظ

بیسواد کیست...؟

به گزارش سنت نیوزی ها؛به نقل از سایت طایفه هوت رخشانی؛
اگر مسئولان سیاسی نظام حرکت شان به گونه ای باشد که دل غرب را شاد کند، زمان شروع انحطاط فرهنگی فرا می رسد. هرکسی فکر کند که می توان با فرهنگ غرب مبارزه کرد ولی از نظر سیاسی به غرب چرخش داشت یا خائن است یا بی شعور و یا مامور است و یا بی سواد.

متاسفانه تجمل، زیبایی پرستی، رفاه زدگی، افراط در میهمانی های آن چنانی به حدی است که اگر بخواهیم به سال های قبل از فوت امام برسیم کار بس مشکلی در پیش داریم. شما سری به وزارت خانه ها بزنید، گلدان های گل های زینتی را که از مال مردم فقیر تهیه می شود ببینید، میز و صندلی ها، دیگر میز و صندلی های اول انقلاب نیست. سفره ها دیگر آن سفره ها نیست. ریخت وپاش ها دیگر به قدری است که دل هرکسی را به درد می آورد. این ها همه برای این است که شعارهای انقلاب را جدی نگرفته ایم.

من بارها گفته ام که رهبری معظم انقلاب را باید از گزند انتقاد دور داشت. رهبری مقام بزرگی است و ما به رهبر در مواقع حساس شدیدا نیازمندیم. ولی از رهبری که گذشت در هر کسی و در هر مقامی اگر بخواهیم موثر باشد، مقام هرچه بالاتر است باید انتقاد شدیدتر باشد تا طرف احساس قدرت نکند و قدمی برخلاف مصالح انقلاب و اسلام برندارد. امام فرمود انتقاد بلکه تخطئه از موهبت های الهی است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ آبان ۹۵ ، ۱۰:۱۱
sonat news
سه شنبه, ۴ آبان ۱۳۹۵، ۰۲:۰۴ ب.ظ

نعل وارونه امام خمینی(ره) به کاپیتالاسیون

به گزارش سنت نیوزی ها؛ در تاریخ بشری همیشه مستبدان علاقه وافری به سلطه بر محرومان داشته اند تا آنجا که نظام برده داری و فئودالی نمونه ای از این اجحاف ها بر علیه مردم و مظلومین بوده است.

اما در عالم همیشه افرادی بوده اند که با روحیه بر گرفته از نشاط و تقوای الهی جاناانه در مسیر حق قدم برداشته و از حقوق به یغما رفته محرومان دفاع می نمایند.

در ایران نیز دستگاه جور ستم شاهی با بکارگیری عناصر خود فروخته داخلی قصد مقدمه سازی برای حاکمیت انگلیس و آمریکا را بر ایران را داشت که یگانه مرد بصیر و مبصر روزگار در مقابلش قد علم کرده ، برا فراز منبر خطبه ی جانانه ای را ایراد کرد که به بخشی از آن می پردازیم:

اگر یک خادم آمریکایی، اگر یک آشپز آمریکایی، مرجع تقلید شما را وسط بازار ترور کند... دادگاههای ایران حق محاکمه ندارند... اگر شاه ایران یک سگ آمریکایی را زیر بگیرد بازخواست خواهد شداین افشاگریها و سخنرانیها باعث گردید رژیم ستمشاهی که از آمریکا و ایادی آن دستـــــور می‌گرفت امام را از ایران تبعید نماید. بذری که ایشان طی سالهای 3-1342 به زمین پاشیدند بالاخره در سال 1357 شکوفه داد و با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل شورای انقلاب، لایحه کاپیتولاسیون برای همیشه ملغی شد

.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ آبان ۹۵ ، ۱۴:۰۴
sonat news